Kırmızı kurdele sevinci

ileŞiir Antolojim

Kırmızı kurdele sevinci

Merhaba Ahmet Koyutürk Bey,

Öncelikle, Güvercin Gerdanlığı blog sayfanızla Türk ve Dünya Edebiyatına yaptığınız katkıdan dolayı bir edebiyatsever olarak size teşekkür ederim. ….com’da bile olmayan binlerce şiirle, harika bir derleme/antoloji hazırlamışsınız.

Şahsen Güvercin Gerdanlığı blog sayfanızdan ciddi anlamda istifade ettim… Blog sayfanızın %90’ını okudum. Verdiğiniz emeği umarım tüm edebiyatseverler görür.

Güvercin Gerdanlığı blog sayfanızı incelemekten büyük keyif aldığımı da mailime eklemem gerek. Birbirinden iyi ve yetkin edebi eserlerin seçkisine internette her zaman rastlamak mümkün olmuyor. Sizin ifadenizle “Berceste”ler, iyi şairlerin iyi şiirleri, divan edebiyatının nadide örnekleri, hikayeleri ile birlikte aktarılan türküler, anılarıyla yazılmış şiirleri bir araya toplamak ancak büyük bir özveri gerektirir. Bu açıdan “Berceste” çıtasını yükselttiğiniz aşikardır. Siz tevazu gösteriyorsunuz ancak Güvercin Gerdanlığı’nda yer alan eserlerin ciddi bir bölümünün, internette sizin blog sayfanızın dışında kaydını göremiyorum.

Bir edebiyatsever olarak tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Yazar hakkında

Şiir Antolojim administrator